10 L suya 400-1200 ml oranında hazırlanan solüsyon D sprey aparatı ile kullanılır ve bol su ile temizlenir. Temizleme sırasında sıcak su kullanılması tavsiye edilir.

10 L suya 50 ml şampuan ilave edilerek kullanılması tavsiye edilir. Ortalama 20 yıkama yapılabilir.

• Jant temizliği için: Uygulama öncesi disk, kaliper ve jantlarınızın soğuk olduğundan emin olun. Su ile ıslatın. Ürünü yüzeye püskürtün. 3-5 dakika bekleyin. Renk değişiminden sonra jant fırçası, detay fırçası, mikrofiber eldiven veya bir sünger yardımı ile ovalayarak temizleyin. Basınçlı su ile durulayın. • Kaporta temizliği için: Uygulama öncesi yüzeyi araç şampuanı ile temizleyin ve yüzeyin soğuk olduğundan emin olun. Islak veya kuru yüzeye püskürterek uygulayın. 3-5 dakika bekleyin. Renk değişiminden sonra jant fırçası, detay fırçası, mikrofiber eldiven veya bir sünger yardımı ile ovalayarak temizleyin. Basınçlı su ile durulayın. • Güneş altında uygulama yapmayın. Yüzeyde kurumasına izin vermeyin.

• Su ile seyrelterek kullanılır. • Konsantre temaslı yıkama şampuanı için tavsiye edilen oran 1/400 (25ml Şampuan + 10L Su). • Yaklaşık 40 yıkama.

• Köpük uygulandıktan sonra durulamadan temaslı yıkama yapılabilir. • Foam Lance kullanım için 1/10 , köpük tankı için 1/60 oranında su ile seyreltilmesi tavsiye edilir. • Foam Lance kullanımda ortalama 20 yıkama yapılabilir.

10 Litre suya yüzeyin kirliliğine bağlı olarak; 150- 300 ml ilave edilir.

Uygulama öncesi disk, kaliper ve jantlarınızın soğuk olduğundan emin olun ve su ile ıslatın. Ürünü çalkalayıp yüzeye püskürtün. 2-3 dakika bekleyin; ardından jant fırçası, detay fırçası, mikrofiber eldiven veya sünger ile yüzeyi ovalayarak temizleyin. Basınçlı su ile durulayın. Kirliliğe bağlı olarak 1/5 oranında sulandırılabilir. Köpük oluşumu için su ile teması gereklidir. Köpük yapıcı pompa ile minimum 1/2 oranında sulandırılması tavsiye edilir. Yüzeyde kurumasına izin vermeyiniz.

Uygulama öncesi, daha uzun kalıcılık için, lastik temizlenmelidir. Direkt lastik üzerine püskürtülerek veya bir aplikatör yardımıyla uygulanır. Sünger veya mikrofiber ürünler ile lastik yüzeyine yedirilir. İstenen parlaklığa göre 2 -3 kat uygulama yapılabilir. Atmosfer koşullarına ve kullanıma bağlı olarak 4 haftaya kadar koruma sağlar.

Uygulama yapılacak yüzeye göre tavsiye edilen oranlarda sulandırılarak kullanılır. Hazırlanan çözelti sprey başlıklı şişe, köpük başlıklı şişe veya köpük yapıcı pompa ile yüzeye püskürtülür. Detay fırçası veya mikrofiber bez ile ovalayarak temizlenir. Ardından nemli bir mikrofiber bez ile silinerek kurulanır. Dikkat! Yüzeyde kurumasına izin vermeyiniz. [Kullanma tablosu]

Uygulama öncesinde yüzey genel temizleyici ile fırçalanarak temizlenir. Bez ile silinir, kuruması beklenir. Ürün mikrofiber bez veya mikrofiber aplikatör üzerine damlatarak yüzeye uygulanır. Daha mat bir görünüm için uygulamadan sonra nemli mikrofiber bir bez ile silinebilir.

Islak ve kuru uygulanabilir. En iyi sonucu almak için uygulama öncesi araç yüzeyini temizleyin. Kurulama yapmayın. Ürünü çalkalayın,ıslak yüzeye püskürtün. Mikrofiber bez ile yüzeye iyice yedirin. Kürleşme süreci için minimum 6 saat su ile temas ettirmeyin. Ürünün homojen bir şekilde kaportaya uygulanabilmesi için güneş altında uygulama yapmayın.

Uygulama öncesi, daha uzun kalıcılık için, lastik temizlenmelidir. Direkt lastik üzerine püskürtülerek veya bir aplikatör yardımıyla uygulanır. Sünger veya mikrofiber ürünler ile lastik yüzeyine yedirilir. İstenen parlaklığa göre 2 -3 kat uygulama yapılabilir.