Fuar

Faber, İzmir HORECA Fuarında

İzmir HORECA fuarı, 6-9 Mart, 2023, gerçekleşti. İzmir ekibimiz başta olmak üzere, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve siz değerli ziyaretçilerimizi teşekkür ederiz.

Fuardan Görüntüler

HoReCa Kataloğumuz

Fuar Hakkında

Horeca Fair Uluslararası Otel Restourant, Cafe, Çamaşırhane Ekipmanları, Ağırlama Ve Konaklama Teknolojileri Fuarı ve bir diğer parçası Horeca Fair Uluslararası Ev Dışı Tüketim Fuarı  turizm ve fuarcılık sektörlerinin birbirine katkı sağlayan lider kuruluşları (Otel, Restoran, Cafe, Pastane, Catering, Eğlence Mekanları, Misafirhaneler, Hastaneler, Yurtlar vb.) bir araya getirir. Fuarizmirde  3.sünü gerçekleştirdiğimiz organizasyon 6 – 9 Mart 2023 tarihlerinde kapılarını tekrar açacak. Bölge ve ülke genelinden katılımcı ve ziyaretçi sayısının artması beklenmektedir.

HORECA FAİR’ da hızla gelişmekte olan Turizm sektöründeki yeni yatırımları ve var olan yatırımların ihtiyaçları karşılamak için, Turizm sektörü ile tedarikçilerini bir araya getiren önemli organizasyon özelliği kazanmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı belgeli Tesislerin Genel Müdür, Satın Alma yetkililerinin Turizm sezonu öncesi nihai satın alma kararlarını verecekleri HORECA FAIR alım heyetleri ve ikili görüşmelere zemin oluşturacak nihai organizasyon özelliğini 2023 yılında da sürdürecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir