Hakkımızda

Profesyonel Hijyen Çözümleri

"Faber Kimya & İlaç", 1994 yılında uzman kimya mühendisleri tarafından kurulan bir kimya üretici şirkettir. Geçmişten bu güne değişmeyen taahhüdümüz, hizmet ve üretim süreçlerinde çevresel refahı ve insan sağlığını öncelikli değerler olarak benimsemektir. Sürekliliğimizi koruyarak, yaşamın her alanında profesyonel hijyen çözümleri sunmayı amaçlamaktayız.

Uzman Ar-Ge ekibimiz yenilikçi ve çevre dostu ürünler yaratma konusunda odaklıdır. Bu ürünler hizmet sektörleri (otelcilik, restoran, kafe, çamaşırhane), endüstriyel üretim, otomotiv ve havacılık, gıda üretimi, yüzme havuzları, kentsel alan yönetimi, tıbbi ve veteriner hijyen, kozmetik ve ev temizlik ürünleri dahil olmak üzere çeşitli sektörler için özenle formüle edilmektedir.

Üretimimiz birçok kapsamlı kalite güvence ölçütüne uyar: ISO 9001:2015, ISO 10002:2018, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007. Ayrıca "İyi Üretim Uygulamaları" (GMP), "GİMDES Helal" Sertifikası, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Tarım Bakanlığı Bildirim Kayıt Belgeleri, "V-Label" Vegan gibi birçok belge ve standarda uyum sağlar. Tesislerimiz ayrıca GSM düzenlemelerine tabidir.

Geniş ürün yelpazemizle, yerel pazarda bayilik ağı ve deneyimli satış personeli ile hizmet sunmaktayız. Ayrıca, Avrupa ülkelerine, Orta Doğu'ya, Körfez ülkelerine, Türk Cumhuriyetleri'ne, Rusya'ya, Uzak Doğu bölgelerine ve Afrika ülkelerine aktif ihracat yapmaktayız.

Sunduğumuz dozaj seyreltme üniteleri ve solüsyonlar kullanarak, temizlik çalışanlarının kimyasal maddelerle teması en aza indirilir. Çevre dostu üretim yöntemleriyle son kullanıcılara yüksek kalitede, ekonomik (az su kullanımı, enerji tasarrufu) ve yüksek hijyen standartlarına sahip çözümler sunmaktayız.

Firmamız, yüksek hijyen standartlarını sürdürme amacıyla müşterilere özel hijyen eğitim planları, yenilikçi ürün geliştirme, uzman danışmanlık ve kapsamlı satış sonrası teknik destek sağlamaya odaklanmıştır. Kıymetli müşterilerimize ücretsiz pratik ve teorik eğitim programları sunmak için her zaman hazırız.

Hijyenik ve sağlıklı bir çevreyi temenni ederiz,
"Faber Kimya & İlaç"

Yenilikçi bakış açısıyla çalışıyoruz

Kurulduğumuz günden bu yana özveriyle yenilikçi bakış açımızla en iyi çözümler için çalışıyoruz.

Küresel ölçekte değer üretme

Sadece ülkemizde değil, aynı zamanda global ölçekte de inovatif bir bakış açısıyla değer üretmeye çabalıyoruz.