Geçmişten Günümüze Faber Kimya

Faber Kimya & İlaç sağlıklı yaşamın vazgeçilmez unsuru olan hijyenin sağlanması konusunda, sektörde endüstriyel ürünler ve hizmetler sunmak amacıyla 1994 yılında İstanbul’da kuruldu.

Konusunda uzman AR-GE ekibimiz ile dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek ihtiyaçlarınıza yönelik hijyen çözümlerini FASTEC ve ACIDEX markalı ürünlerimizle kendini kanıtlamıştır.Üretim sürecinde ekolojik dengeyi ve insan sağlığını korumak amaçlı biyolojik olarak parçalanabilen organik hammaddelerden oluşan üstün performanslı ve çevre dostu ürünler sunmaktayız.

Ürünlerimiz ISO 9001:2008 / 14001:2004 /OHSAS 18001:2007 toplam kalite güvencesi, CE Kalite standartları, GİMDES Helal Sertifikası, Gümrük Ticaret Bakanlığı Bildirim Belgesi (146 üründe), VEGAN sertifikası gibi birçok belge ve standardı ile GMP ruhsatına da sahiptir.

Zengin ürün çeşidimizle uzman satış personelimiz iç piyasada faaliyet gösterirken; dış pazarlarda da Avrupa ülkeleri, Orta Doğu, Körfez ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Rusya, Uzakdoğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihracat yapmaktayız.

Dozaj seyreltme üniteleri ile çalışanların kimyasal maddelerle teması minimum seviyede tutulmakta, daha az su, elektrik, şçilik ve daha çevreci üretim teknikleri ile son kullanıcılara; en kaliteli, en hesaplı ve yüksek standartta hijyen sağlayan çözümler sunmaktayız.

Faber Kimya

İstanbul’da 6000 m2 alana sahip tesislerde üretim yapılmaktadır.

Firmamız, hijyen sağlamak amacıyla müşteriye özgü hijyen eğitim planları ile ürün geliştirme, danışmanlık ve satış sonrası teknik destek vermeyi görev edinmiştir. Bu nedenle gerek pratik gerekse teorik eğitim programlarını müşterilerine ücretsiz olarak sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Hem ürünlerde hem de üretimde aile dostu, çevreye duyarlı uygulamaları önemsiyoruz. Rakiplerimizi değil, aktif yaşam içerisinde yer alan müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak, gündemimizi oluşturup, yüksek kaliteyi amaçlıyoruz. Topluma destek olmayı hedefliyoruz .

MİSYONUMUZ

Hem ürünlerde hem de üretimde aile dostu, çevreye duyarlı uygulamaları, önemsiyoruz. Rakiplerimizi değil, aktif yaşam içerisinde yer alan müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak, gündemimizi oluşturup, en yüksek kaliteyi amaçlıyoruz. Topluma destek olmayı hedefliyoruz .

Markalarımız